Email

Profesionální kondicioner s keratinem

Unikátní kondicioner je vhodný pro suché, poškozené a barvené vlasy

Cena:
Cena279,00 Kč
Cena bez DPH230,58 Kč
Hodnota DPH48,42 Kč


Výrobce: Sea of Spa
Kód zboží: SP55
>
__ampon_____ern__52a5e6eb4b1f9.jpg__ampon_____ern__52a5e6eb4b1f9.jpg
  • __ampon_____ern__52a5e6eb4b1f9.jpg

Popis produktu

Profesionální kondicionér Sea of Spa pro vlasy, s keratinem pro suché, poškozené a barvené vlasy. Keratin ve vlasech je nezbytný prvek pro sílné vlasy a dodává jim zdravý vzhled.  Chrání vlasy před poškozením, ztrátou vlhkosti a zničením. V důsledku častého sušení a stylingu, povětrnostních podmínek a suchého kancelářského vzduchu ztrácí vlasy přirozený keratin. Pouze speciální keratinové přípravky na vlasy mohou obnovit úroveň keratinu. Keratinové aminokyseliny pronikají do vlasové struktury, obnovují, vyhlazují a obnovují zevnitř. Obnovují vnitřní strukturu vlasů a vytváří na jejich povrchu ochrannou vrstvu. Zabraňuje vysýchání a křehkým vlasům, chrání je před vystavením vysokým teplotám a chemickému poškození.

Dermatologicky testováno a schváleno.

Návod k použití: Naneste malé množství kondicioneru na mokré vlasy. Masírujte pokožku hlavy i vlasy. Nechte chvíli působit, vlasy pročešte a pečlivě opláchněte.

250 ml

 

Ingredients: Water (aqua), Isopropyl Myristate, Glycerin, Cetyl Alcohol, Glyceryl Sterate SE, Peg-12 Dimeticone, Bethentrimonium Chloride, Cyclomethicone & Dimethicone, Hydrolyzed Keratin, Polyquaternium 70, Polyquaternium-11, Fragrance, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Panthenol, Polyquaternium 10, Allantoin, Sodium Propylparaben, DMDM Hydantion.