Email

Krém na celulitidu

Krém je speciálně určen pro péči o pokožku postiženou celulitidou (stehna, boky, zadeček).

Cena:
Cena459,00 Kč
Cena bez DPH379,34 Kč
Hodnota DPH79,66 Kč


Výrobce: Sea of Spa
Kód zboží: SP11
>
Kr__m_na_celulit_52a5e544657ad.jpgKr__m_na_celulit_52a5e544657ad.jpg
  • Kr__m_na_celulit_52a5e544657ad.jpg

Popis produktu

Krém na celulitidu je obohacený o minerály z Mrtvého moře, mořské řasy, mentol, kafr a další účinné složky, které zvyšují prokrvení pokožky a podporují štěpení tuků. Krém je speciálně určen pro péči o pokožku postiženou celulitidou (stehna, boky, zadeček). Rychle se vstřebává a díky příjemné vůni přináší pocit svěžesti a lehkosti.

Dermatologicky testováno a schváleno

Návod k použití: Dostatečné množství krému naneste na postižená místa a provádějte masáž směrem k srdci tak dlouho, než dojde k absorpci krému do pokožky. Krém používejte na čistou pokožku 1-2x denně. Nejlepších výsledků dosáhnete pravidelným používáním. Doporučujeme před aplikací použít mýdlo proti celulitidě nebo tělový peeling.

 

250ml

Ingredients: Water, Caprylic/Kapric Triglyceride,Cetyl Alkohol,Stearic Acid, Glycerin, Coffea Arabica(Coffee)Sead Extrakt,Glyceryl Stearate, Triethanolamine,Citrus Aurantium Dulcus(Orange) Oil, Algae Extrakt,Fucus VesiculasusExtract,Imidazolidinyl Urea, Methylparaben,BHT,Panthenol,Cinnamomum Camphora(Camphor) Bark Oil, Xanthan Gum,Ethylparaben, Maris Sal( Dead Sea Salt), Aloe Baarbadensis Flower Extrakt,Tocopheryl Acetate,Methylchloroisothiazolinone,Methylisothiazolinone