Email

Ošetřující krém na nohy

Vysoce účinný krém na nohy obsahuje mimořádně kvalitní minerály z Mrtvého moře, které regenerují buněčnou strukturu pokožky, vyživují ji, hydratují a zklidňují.

Cena:
Cena145,00 Kč
Cena bez DPH119,83 Kč
Hodnota DPH25,17 Kč


Výrobce: Sea of Spa
Kód zboží: SP90
>
O__et__uj__c___k_5125027e8273a.jpgO__et__uj__c___k_5125027e8273a.jpg
  • O__et__uj__c___k_5125027e8273a.jpg

Popis produktu

Vysoce účinný krém na nohy obsahuje mimořádně kvalitní minerály z Mrtvého moře, které regenerují buněčnou strukturu pokožky, vyživují ji, hydratují a zklidňují. Aktivní hydratační a vyživující složky se zvýšeným obsahem magnezia zlepšují stav pokožky na chodidlech a patách. Příznivě působí na suchou, drsnou a popraskanou pokožku i na případné otoky. Obsahuje deodoranty zabraňující pocení nohou. Snadno a rychle se vstřebá a zanechá dlouhodobý pocit uvolnění. Na velmi citlivé pokožce nohou se může po aplikaci objevit mírné zarudnutí pokožky, které vymizí.

Dermatologicky testováno a schváleno.

Návod k použití: Aplikujte po koupeli na pokožku nohou a pozvolna vmasírujte až do úplného vstřebání.

Obsah: 150 ml.

Ingredients: Aqua, Glycerin, Minerál Oil, Stearin Acid,Cetyl Alcohol,

Dimethicone,Alkohol, CI42053(D&C Green 3),Parfum,Lanoline, Cera Alba,Mentyl Lactate,Triclosan,Sea salt,Methzlparaben,Propilparaben,Arnica Montana,Horse Chestnut (Aesculus Hzppocastanum) Extract, Hexyl Cinnamal, Alpha-isomethzl Ionone, Geraniol,Limonene, Citronellol,Coumarin, Benzyl Benzoat