Email

Metro Sexual tuhý deodorant pro muže

Metro Sexual tuhý deodorant pro muže (roll-on) bez parabelu a hliníku. Návod k použití: lze používat denně po sprše. Pro dlouhotrvající svěžest.

Cena:
Cena449,00 Kč
Dříve:  500,00 Kč 
Cena bez DPH371,07 Kč
Hodnota DPH77,93 Kč


Výrobce: Sea of Spa
Kód zboží: SP161
>
Metro_Sexual_tuh_52235c2c4b9bd.jpgMetro_Sexual_tuh_52235c2c4b9bd.jpg
  • Metro_Sexual_tuh_52235c2c4b9bd.jpg

Popis produktu

Tuhý deodorant pro muže metrosexual od Sea of Spa, se po aplikaci velmi rychle vstřebává. Má měkkou a hustou konzistenci, která se snadno a rovnoměrně aplikuje na pokožku. Nezanechává pocit lepkavosti. Tento antiperspirant dodává pocit svěžesti a jemnosti, reguluje činnost potních žláz. Působí velmi efektivně, zcela neutralizuje bakterie na povrchu kůže. Má zklidňující účinky a nedráždí pokožku. Již po jednom použití je deodorant účinný až po dobu 24 hodin a nezanechává stopy na oblečení.

Bez parabelu a hliníku.


Návod k použití: lze používat denně po sprše. Pro dlouhotrvající svěžest.

Obsahuje: Alcohol, Propylene Glycol, Aqua, Sodium Stearate, Fragrance (Supplement), Triclosan, Limonene, Linalool, Hydroxyisohexyl-3-Cyylohexene Carboxaidehyde, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hydroxycitronellal, Maris Sal (Dead Sea Mineral Salt), Dunaliella Salina Extract, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Extracts, Ficus Carica (Fig) Fruit/Leaf Extract, Citral, Geraniol, Blue 1, Red 40.