Email

Metro Sexual - čisticí gel

I pánská pleť potřebuje péči a ochranu. Čisticí gel na obličej obsahuje unikátní mořské řasy a minerály z Mrtvého moře a kyselinu hyaluronovou.

Cena:
Cena549,00 Kč
Cena bez DPH453,72 Kč
Hodnota DPH95,28 Kč


Výrobce: Sea of Spa
Kód zboží: SP45
>
Metro_Sexual_____52ae6dc8f04c7.jpgMetro_Sexual_____52ae6dc8f04c7.jpg
  • Metro_Sexual_____52ae6dc8f04c7.jpg

Popis produktu

Čistící gel na obličej Metro Sexual je kromě unikátních mořských řas, minerálů z Mrtvého moře a kyseliny hyaluronové obohacen o vitamíny a gingo bilobu. Gel tak pokožku důkladně čistí, regeneruje buněčnou strukturu pokožky, vyživuje ji, hydratuje a chrání ji před znečišťujícími látkami v ovzduší. Vhodný pro každodenní použití a pro všechny typy pokožky. Dermatologicky testováno a schváleno.

Návod k použití: Naneste na vlhkou pleť krouživými pohyby. Poté opláchněte vlažnou vodou.
Obsah:150 ml

Ingredience:
Demineralized Water,Dead Sea Minerals(Dead Sea Salt),Palmitol Hexapeptide-6, Decyl Glycoside, Cocamidoethyl Betaine, Propylene Glycol, Saponaria Officinalis Exstract, Chamomilla Recucita Flower Exstract, Camelia Sinensis, Hydroxyethylcellulose, Calendula Oficinalis Flower Exstract, Sodium Benzoate, Pottassium Sorbate, Royal Gelly Extrakt, Disodium Edta, Urea, Magnesium Askorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Gingko Biloba Exstrakt,Sodium Hyaluronate, FD&C Blue No.1, D&C Yellow No.10

BEZ PARABENU