Email

Bio Marine - jemné čisticí pleťové mléko

Jemné čisticí pleťové mléko účinně odstraňuje make-up a nečistoty obličeje.

Cena:
Cena449,00 Kč
Cena bez DPH371,07 Kč
Hodnota DPH77,93 Kč


Výrobce: Sea of Spa
Kód zboží: SP77
>
54(1).jpg54(1).jpg
  • 54(1).jpg

Popis produktu

Jemné čisticí pleťové mléko obsahuje mimořádně kvalitní minerály zMrtvého moře, známé svými blahodárnými účinky na lidskou pokožku. Účinně odstraňuje make-up a nečistoty obličeje. Lze ho použít i na citlivé oblasti kolem očí, aniž by to ovlivnilo přirozené pH pokožky. Nevysušuje pleť, zanechává ji čistou, hladkou a svěží. Vhodný pro všechny typy pleti. Doporučeno pro každodenní použití. Dermatologicky testováno a schváleno.

BEZ PARABENU

Návod kpoužití: Ráno a večer mléko naneste v dostatečném množství na vatový tampónek. Lehkými krouživými pohyby a poklepáváním vyčistěte obličej, krk a dekolt. Používejte v kombinaci s Jemným čistícím tonerem.

Obsah:150 ml

Ingredients: Distiled Water, Primus Amygdalus Dulcis( Swet Almond) Oil, Stearin Acid, Hamamellis Virgniana ( With Hazel) Water, aloe Barbadensis Leaf Juice, olea Europaea ( Olive) Fruit Oil,Butyrospermum Parkii ( Shea Butter), Cocos Lucifera( Coconut) Oil, Cetyl Alkohol, Triethanolamine, Glycerin Aqua ficus Carica ( Fig) Extrakt Gossypium Herbaceum( Citron) Extrakt Linum Usitassinum( Linseed) Seed Extrakt, Imidazolidinyl urea, Caprilic/ Caprioc Succinic Triglceride Sesamum, Indium( sesame) Seed Oil Tritium Bulhare, ( Wheat) Germ Oil Tocopheryl Acetate.