Email

Alternative Plus - vitaminové kapsle

Jedinečné sérum proti vráskám obsahuje mimořádně kvalitní minerály z Mrtvého moře, extrakty z rostlinných olejů, vitaminy A,E, a F, extrakt ženšenu.

Cena:
Cena1190,00 Kč
Cena bez DPH983,47 Kč
Hodnota DPH206,53 Kč


Výrobce: Sea of Spa
Kód zboží: SP23
>
45(1).jpg45(1).jpg
  • 45(1).jpg

Popis produktu

Vitamínové kapsle Alternative Plus je jedinečné sérum proti vráskám, které dokonale vyživuje, hydratuje pleť a zlepšuje její pružnost. Pomáhá zabraňovat vzniku nových vrásek a posiluje přirozenou energii kožní bariéry. Po použití zůstává pleť hladká a vláčná. Nejvyšší účinnost je dosažena při používání na noc nebo před odpočinkem. Obsahuje mimořádně kvalitní minerály z Mrtvého moře, extrakty z rostlinných olejů, omega 3 mastné kyseliny, vitamíny A, E, a F a extrakt ženšenu. Krém je vhodný především pro zralou, unavenou a povadlou pleť, avšak jeho jedinečné účinky ocení i pleť mladší. Doporučujeme používat společně s kosmetickými přípravkami stejné řady.

Dermatologicky testováno a schváleno.

Návod k použití:
Sérum aplikujte večer na čistou pleť na celý obličej nebo přímo na místa, kde se tvoří vrásky. Nanášejte jemnou masáží. Balení obsahuje 44 kapslí pro použití na 2 měsíce. Sérum používejte denně po dobu jednoho měsíce, poté snižte četnost aplikací na každý druhý den.

Ingredience: (CTFA)Cyclome Thicone,Dimenthiconil,C12-15 Alkyl Benzoane, Echium Lycops15,Tocopheryl Acetáte, Borago Officinalis seed oil,Ethyl Linoleate,Zeamays,Isopropyl, Myristate, Retiny Palmitane, Parfum ( Fragrance), Panax Ginsfinc, BHT, Centella Asiatova.